O mnie


Śpiewaczka z wykształcenia i zamiłowania. Odskocznią od pięknej lecz stresującej pracy są dla mnie książki, języki obce i szydełkowanie. 

Jakie książki czytam? 

Kiedyś liczyła się dla mnie tylko fantastyka. Teraz poszerzam swoje horyzonty o biografie, reportaże i literaturę piękną. Czasem też sięgam do kryminałów i thrillerów. 

Jakimi językami się interesuję?

W czasie edukacji "liznęłam" pięciu języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego (w liceum była jeszcze łacina i choć otwiera mi ona drzwi do wielu języków, nie poczułam do niej miłości). Są mi one niezbędne w pracy, jeśli chcę rozumieć o czym śpiewam (a chcę rozumieć!😉). Jednak nie traktuję języków wyłącznie jako narzędzia niezbędnego do pracy. Fascynują mnie, chcę je zgłębiać i doskonalić umiejętność posługiwania się nimi. Codziennie dokładam cegiełkę do tego, żeby języki obce były dla mnie coraz mniej obce.

Szydełkowanie?

Szydełkuję od listopada 2019 roku. Miałam postanowienie, żeby w 2020 roku nabyć nową umiejętność. Chciałam, żeby była ona związana z rękodziełem. Do wyboru dałam sobie: haft, druty i szydełko. Przeglądając w Internecie zdjęcia szydełkowych robótek tak się w nich zakochałam, że czym prędzej zdobyłam pierwsze szydełko i włóczkę, usiadłam z tutorialem i przepadłam. Pierwszy szalik zdążyłam zrobić jeszcze w 2019 roku. Poniżej kilka moich prac.To chyba tyle o mnie. W razie pytań, wątpliwości a także chęci wymiany różnych doświadczeń językowo-książkowo-muzyczno-szydełkowych zapraszam do kontaktu na sonia.czyta@gmail.com 😉

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Sonia Czyta , Blogger